توی کلاس عشق پرسپولیس دو عشق پرسپولیسی در فاصله یک هفته دو عشق رفتن و دیگه حاضر نیستن.
یادمه وقتی مدرسه میرفتم و کوچیک که بودم وقتی اون همکلاسیم که بیشتر از همه باهاش رفیق بودم ، وقتی غایب بود ، اون روز تا زنگ آخر خیلی برام دلگیر و غم انگیز میبود. چرا که تنها کسی که باهاش راحت بودم و درد و دل میکردم و حالم باهاش خوب بود ، همون هم کلاسیم بود.خب بالاخره هم بازی و هم کلاسی و به اصطلاح رفیق گرمابه گلستان هم بودیم فارغ از هم کلاسی بودن و همه خبط و خطاهامون هم با هم بود.
الان که یه کم بزرگتر شدیم هم زندگی هم برامون همین فرمت و شکل رو داره ولی کسایی که باهاشون خاطره سازی و خاطره بازی میکنیم از پیشمون میرن ؛ به همون اندازه و چه بسی بیشتر دلمون میگیره . 
#مهرداد_میناوند و #علی_انصاریان دو تا بازیکن سابق تیم فوتبال محبوبم پرسپولیس در فاصله یک هفته جونشون رو به علت ابتلا به پاندمی ویروس کرونا از دست دادن و من در این یک هفته و دقیق تر بخوام بگم از زمان بستری شدن این دو عزیز حالم آشفته شد و خبر درگذشتشون به شدت غمگین و اندوهگینم کرد. تا حدی که حس نوشتن نداشتم.
خیلی وقته حال دل همه بهم ریخته . کسایی که باید بمیرن نمیمیرن . و کسایی که دوست نداریم حالشون بد شه چه برسه اینکه بمیرن ، میمیرن و این بدترین چیزی که میشه اتفاق بیوفته که متاسفانه رخ داده.

میگن مرگ کسی رو از خدا نخواید . ولی من واقعا از صمیم قلبم مرگ کسی که از روی خرفتی و حماقتش باعث از بین رفتن جون دو نفر که دوسشون داشتم شده رو دارم و امیدوارم این پیر خرفت ابله بی شرف و مریداش هر چه زودتر زیر خروارها خاک چال بشن .

به امید خدا و به حق ناله ها و بی قراری های مادر مهرداد میناوند و علی انصاریان ؛ نسل این افراد احمقی که باعث جلوگیری از خرید واکسن شدن ، کنده بشه . 

روح مهرداد میناوند عزیز و همچنین علی انصاریان عزیز شاد و برای همه ی اعضای خانواده معظم پرسپولیس آرزوی تندرستی و شادکامی دارم (چشم بد از همه ی اعضای خانواده پرسپولیس دور)♥

پنجشنبه 16بهمن99 - چند ساعت پس از درگذشت علی انصاریان و هشت روز پس از درگذشت مهرداد میناوند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


راه خدا خودرو باز ققنوس فروشگاه محصولات ایرانی خدایا به امید تو ایران فیلمیها عیسی دولت لوازم برقی خودرو Jasmine titanydo WebSite